Legal Studies (749 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 43.80 | 42.60 | 41.40 | 40.20 | 39.00 |
50 (27 total)
- Acciarito, Olivia (Beaconhills College - Pakenham)
- Chew Lee, Alanna (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Christou, Madeleine (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Cleland, Bianca Charlotte (Siena College, Camberwell)
- Dixon, William Henry (Scotch College, Hawthorn)
- Evans, Connor William (St Kevin's College Toorak)
- Fildes, Chloe Gwenyth (Firbank Grammar School, Brighton)
- Graham, Caitlin Louise (Catholic College Sale)
- Hadley, Ella Frances (Ballarat Grammar, Wendouree)
- Jackway, Maddison Peggy (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Kemp, Alison Renee (Mount Clear College)
- Laughlin-Jones, Jesse Jack (Haileybury College, Keysborough)
- Murphy, Elli Cate (Star of the Sea College, Brighton)
- Nawarathna, Nethmi (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- O'Brien, Brooke Tyler (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Priede, Lillie Angelique (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Ramage, Amelia Alexandra (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Richards, Patrick Graeme (St Joseph's College Newtown)
- Rochfort, Caitlin Rose (Belmont High School)
- Shannan, Nathan Martin (St Kevin's College Toorak)
- Sirait, Anthony James (Salesian College, Chadstone)
- Skipper, Olivia Kaitlin (Plenty Valley Christian College, Doreen)
- Snodgrass, Philippa Janet (Ivanhoe Grammar School)
- Tawil, Eli Tzion (Leibler Yavneh College, Elsternwick)
- Thompson, Jorgie Mae (Newhaven College, Rhyll)
- Walters, Jennifer Louise (Monbulk College)
- Wijesinghe, Kushal Sandeep (Haileybury College, Keysborough)
49 (21 total)
- Bancroft, Adam (Wesley College, Melbourne)
- Bocquet, Angela (Kew High School, Kew East)
- Box, Hannah Patterson (Canterbury Girls Secondary College)
- Edwards, Morgan Amy (Glen Eira College, Caulfield East)
- Eishold, Lucy Frances (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Gell, Harry William Robert (Melbourne Grammar School)
- Johnston, Camryn Lee (Toorak College, Mount Eliza)
- Kontaxis, Erin Grace (Fintona Girls School, Balwyn)
- Kouryialas, Mitchell John (Viewbank College, Rosanna)
- Martin, Georgia Kate (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Miles, Josephine (Elisabeth Murdoch College, Langwarrin)
- Nicholas, Chloe Josephine (Emerald Secondary College)
- Pereira, Ashleigh Whitney (Nazareth College, Noble Park North)
- Ross, Madison Paige (Methodist Ladies College, Kew)
- Savundra-Shepherd, Nathan (Trinity Grammar School, Kew)
- Saxton, Madeline Alice (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Schulz, Lena (Nossal High School, Berwick)
- Shostak, Amber Sara (Bialik College, Hawthorn East)
- Singh, Rubina (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Thomson, Christopher Patrick (Koonung Secondary College, Mont Albert North)
- Vertsonis, Olivia (Roxburgh College, Roxburgh Park)
48 (6 total)
- Clyne, Joshua James (Brighton Grammar School)
- Jamieson, Isla Jean Coates (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Kourmadias, Olivia Nicole (Siena College, Camberwell)
- Pilcher, Isabel Jane (Mentone Girls' Secondary College)
- Reddrop, Amy Joy (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus, Mernda)
- Ritter, Ellie Grace (Catholic Ladies College, Eltham)
47 (28 total)
- Abraham, Jessica Jean (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Ancarola, Matilda Sofia (Ruyton Girls' School, Kew)
- Bagaric, Rosemary Bozana (Siena College, Camberwell)
- Bayley, Timothy John (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Blakeman-Lee, Carter Ethan (Haileybury College, Keysborough)
- Burke Broderick, Christina Rose (Albert Park College)
- Capill, Brittany Rose (Covenant College, Bell Post Hill)
- Carrigg, Lauren Tess (Star of the Sea College, Brighton)
- Carroll, Hugh Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Coughlin, Matthew David (Bendigo Senior Secondary College)
- Curran, Zara Ingrid (Buckley Park College, Essendon)
- Donaldson, Michael Fraser (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Favero, Julian Joseph (Parade College, Bundoora)
- Ferguson, Callum Thomas (St Leonard's College, Brighton East)
- Hands, Hayley Jessica (Yarram Secondary College)
- Kennedy, Kathleen (Geelong Lutheran College, Armstrong Creek)
- Kozlowski, Sophia (RMIT TAFE, Melbourne)
- Kyriazopoulos, Dean (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Magrath, Amy Renee (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Matthews, Narayan John (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Patralis, Anastasia Maree (Fintona Girls School, Balwyn)
- Perrignon, Genevieve Colette (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Port, Samuel James (Ruyton Girls' School, Kew)
- Riazaty, Justin (Emmanuel College, Altona North)
- Samuels, Jamie (Mount Scopus Memorial College, Burwood)
- Sorraghan, Stephanie Kathleen (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Tahmasebi, Sepehr (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Tran, Vivienne (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
46 (37 total)
- Casanelia, Sienna Madison (Cornish College, Bangholme)
- Cheeseman, Jamie Anne (Academy of Mary Immaculate, Fitzroy)
- Cheesman, Claire Kathleen (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Chiacchia, Gabriella (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Cinar, Jessica Lauren (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Colin, Joel (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Crnogorcevic, Leo Denis (Nossal High School, Berwick)
- Darmanin, Julia Ann (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Elston, Taleisha Amy (Gladstone Park Secondary College)
- Fletcher, Madison Kate (Methodist Ladies College, Kew)
- Flynn, Mia Nola Jean (Siena College, Camberwell)
- Foran, Ellie Grace (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Ghassali, Sarah (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Grant, Gemma Holly (Toorak College, Mount Eliza)
- Gurney, Emma Victoria (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Hall, Isabel Victoria (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Henriksen, Jacinta Kathleen (Mercy Regional College - Camperdown)
- Johnston, Siena Elizabeth (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Karamoshos, Emma (University High School, Parkville)
- Karapetsas, George Matthew (St Bernard's College, Essendon)
- Lia, Madi Jamie (Notre Dame College, Shepparton)
- Meo, Julia Frances (Siena College, Camberwell)
- Naylor, Ethan John (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Nigro, Ellie Chantelle (The Geelong College, Newtown)
- Prentice, Zoe Sharon (Mornington Secondary College)
- Rhodes, Alexandra Lillian (Wesley College - Glen Waverley Campus)
- Rodda, Grace (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Saligari, James Peter Kingsley (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Sarvananthan, Sarah-Anna Safa (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Schwarz, Claudia Ann (Ruyton Girls' School, Kew)
- Smith, Sophie Therese (Loreto College, Ballarat)
- Sullivan, Jessica Joy (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Thomas, Jordyn Chanelle (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Tresidder, Leilani Skye (Yea High School)
- Vijayanandan, Abhirami (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- White, Sophia Alexandra (Sacred Heart College Geelong, Newtown)
- Young, Somerled Shakespeare (St Kevin's College Toorak)
45 (48 total)
- Barton, Travis Christopher (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Bennett, Georgia Leigh (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Blew, Matthew Cameron (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Boell, Ethan David (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Bright, Joel Neil (St Bede's College, Mentone)
- Carter, Jamieson Elizabeth (Distance Education Centre Victoria, Thornbury)
- Cassidy, Genevieve Emma (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Clements, Ruby Grace (Northcote High School)
- Clifford, Jaryd Louis (St Helena Secondary College, Eltham)
- Collier, Cassandra Anne (Mentone Girls' Grammar School)
- Collins, Gemma Michelle (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Dabis, Nesreen (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Dalton, Tilly Frances (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Dassanayake, Ashani (Lyndale Secondary College, Dandenong North)
- Dawson, Gabriella Louise (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Dewar, Miranda J B (Methodist Ladies College, Kew)
- Di Stefano, Isabella Ruby (Balcombe Grammar School, Mount Martha)
- Flynn, Nicole Margot (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Gusts, Marley Mai (Emerald Secondary College)
- Harwood-White, Tyla (Mentone Girls' Secondary College)
- Jacobson, Jemima (Ruyton Girls' School, Kew)
- Jones, Lucy Grace Marie (Star of the Sea College, Brighton)
- Kelly, Liam Robert (Grovedale College)
- Killeen, Madison Grace (Blackburn High School)
- Lam, Francesca Shuen Yee (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Lay, Ashleigh Manna (St John's Regional College, Dandenong)
- Makropoulos, Vanessa (Santa Maria College, Northcote)
- Milburn, Tyler (Mentone Grammar School)
- Moss, Devika Jane (Auburn High School, Hawthorn East)
- Nabbout, Nicole (Mercy College, Coburg)
- Nguyen, Jasmine Dieu Tam (Melbourne Girls' College, Richmond)
- O'Callaghan, Hannah Rose (Santa Maria College, Northcote)
- Peramuna-Arachchi, Manisha Jinali (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Randhawa, Alisha Kaur (Balwyn High School, Balwyn North)
- Rathbone, Darcy Shae (Kyabram P-12 College)
- Rayner-Lawton, Isabel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Reynoldson, Amber Elizabeth (Luther College, Croydon Hills)
- Santoro, Christian Joseph (St Bernard's College, Essendon)
- Sassine, Jessie (Aitken College, Greenvale)
- Schwedes, Eli Ryan (McKinnon Secondary College)
- Skoko, Paige (Sacred Heart College Geelong, Newtown)
- Takar, Emrah (Aitken College, Greenvale)
- Walker, Samantha Jane (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Whittingham, Lucy Victoria (Siena College, Camberwell)
- Wilkes, Sarah Jane (Bendigo Senior Secondary College)
- Wolrige, Jasmine (Koonung Secondary College, Mont Albert North)
- Xiao, Molly (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Zhang, Li Hua (Melbourne High School, South Yarra)
44 (64 total)
- Barnes, Ruby Mae Goessler (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Berry, Cameron Graeme Campbell (Brighton Grammar School)
- Bond, Lauren Kirsty (Firbank Grammar School, Brighton)
- Bourke, Laura Brigid (Firbank Grammar School, Brighton)
- Buckley, Kate Laurice (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Byrnes, Katherine Louise (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Chan, Kristy Grunlog (Methodist Ladies College, Kew)
- Chue, De Kai (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Cornelius, Clarissa Michelle (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Dasari, Karthik (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Davies, Hannah Maree (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Deng, Qifei (Buckley Park College, Essendon)
- Dickerson, Harley J D (Horsham College)
- Donegan, James Alexander (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Felstead, Benjamin Max (The King David School - Senior School, Armadale)
- Fregon, Lola Rock (Rosehill Secondary College, Niddrie)
- Gates, Samantha Emily (Huntingtower School, Mount Waverley)
- Giannakopoulos, Giorgia (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Giansiracusa, Christian Vincent (Xavier College, Kew)
- Goodie, Emily May (Mater Christi College, Belgrave)
- Gould, Gemma Natalie (Parkdale Secondary College, Mordialloc)
- Harley, Harriet Grace (Strathmore Secondary College)
- Hemphill, Caitlin Ellie (Mentone Girls' Secondary College)
- Huang, Sarah (Killester College, Springvale)
- Iacovou, Anastasia Ina (Lowther Hall Anglican Grammar School, Essendon)
- Iafrate, Nina (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Izon, Casey Jo (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Jansen, Katja Cheryl (Cornish College, Bangholme)
- Junge, Claudia Josephine (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Korke, Caitlin Hannah (Rowville Secondary College)
- Lallo, Giulia (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Lendon, Rachel Louisa (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Li, Runze (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Liberatore, Larissa (St Monica's College, Epping)
- Mason, Sophia Elizabeth (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Mathieson, Nicola (Glen Waverley Secondary College)
- McFadzean-Lodge, Freya Mary (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- McQuie, Eliza Murphy (Star of the Sea College, Brighton)
- Mestroni, Ashlin Patricia (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Milic, Hugo Misko (Salesian College, Chadstone)
- Miller, Mackenzie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Morrison, Charlotte Patricia (Bayside P-12 College - Paisley Campus, Newport)
- Morton, Polly May Hellier (Wesley College, Melbourne)
- Muller, Sophie Jayne (McKinnon Secondary College)
- Neagle, Memphis Ruby-Jean (Firbank Grammar School, Brighton)
- O'Brien, Zac Aaron (St Kevin's College Toorak)
- Pappas, Anthony (Balwyn High School, Balwyn North)
- Quinlan, Molly (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Rappel, Daniel Verdun Phillip (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Ross, Isabella Kate (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Rozet, William Jack (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Sharp, Ella Rose (Methodist Ladies College, Kew)
- Sivapalan, Shivani Viveka (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Sleaby, Christine (Balwyn High School, Balwyn North)
- Slight, William James (Wesley College, Melbourne)
- Smith, Miya Arrabella (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Squires, Sam Henry Owen (Haileybury College, Keysborough)
- Sterne, Courtney Rose (Emerald Secondary College)
- Stewart, Jordan Alexander (Swinburne Senior Secondary College, Hawthorn)
- Stojanovski, Ashlee (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Tsao, Olivia Frances (Canterbury Girls Secondary College)
- Tyson, Grady Brereton (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Wright, Tyler Caroline (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Yu, Yue (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
43 (85 total)
- Amad, Sibelle (Balwyn High School, Balwyn North)
- Ambrosio, Joshua (Casey Grammar School, Cranbourne)
- Arthur, Dominic Michael (St Kevin's College Toorak)
- Bakin, Alannah Jacqueline (Cranbourne Secondary College)
- Barclay, Zara Conti (Star of the Sea College, Brighton)
- Barrington, Tessa Nadine (Methodist Ladies College, Kew)
- Begley, Olivia Rose (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Bishop, Darcy Rose (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Borg, Mietta Isabelle (Siena College, Camberwell)
- Brown, Elishia Jaqueline (Eltham College, Research)
- Camuglia, Adele (Kolbe Catholic College, Greenvale)
- Cassetta, Isabella (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Christie, Frederick Jack (St Kevin's College Toorak)
- Collins, Antoinette Mary (Siena College, Camberwell)
- Collison, Annie Louise (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Coster, Claire Lillian (Maffra Secondary College)
- Danh, Phillip (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- De Silva, Thisuni Siyathma (St Margarets School, Berwick)
- Di Stefano, Jack Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Drandi, Olivia Catherine (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Dudkowski, Isabella Eva (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Farrugia, Alisha Catherine (Emmanuel College, Altona North)
- Findlay, Emma Louise (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Fiorini, Luca Aldo (Marcellin College, Bulleen)
- Fonseka, Sandeena Minhari (Gladstone Park Secondary College)
- Frigo, Tallulah (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Gall, Connor Robert (Haileybury College, Keysborough)
- Ge, Zhengjie (Balwyn High School, Balwyn North)
- Gibson, Marla (Damascus College, Mount Clear)
- Gill, Helena Kate (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Goh, Emelyne Siu Ann (Albert Park College)
- Hageman, Sarah Ashley (Bacchus Marsh Grammar)
- Hakimi, Sana (Doncaster Secondary College)
- Hall, Liam Michael (Buckley Park College, Essendon)
- Hallifax, Maggie Lee (Trinity College Colac)
- Hettige, Dulki Senara (St Margarets School, Berwick)
- Hockey, Charlotte Eleanor (Mentone Girls' Secondary College)
- Hodgetts, Emma Kate (St Helena Secondary College, Eltham)
- Howell, Ella Kate (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Hristovski, Erik (Emmanuel College, Altona North)
- Jinson, Swetha (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Jones, Sarah Alexandra (Oxley Christian College, Chirnside Park)
- Kirkwood, Georgie Eve (Siena College, Camberwell)
- Lac, Carolyn Joyce (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Lewis, William Roy (St Kevin's College Toorak)
- Linge, Bridget (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Lockwood, Jai D (Camberwell High School, Canterbury)
- Magen-David, Maya Elizabeth (The King David School - Senior School, Armadale)
- Massouras, Juliette Maria (Haileybury Girls College, Keysborough)
- McGregor, Talisa Johanna (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Mikhael, Christina (St Monica's College, Epping)
- Mitchell, Caitlin Jean (McClelland Secondary College, Frankston)
- Mitsonis, Zoe Anne (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Morey, Sophie Ella (Mornington Secondary College)
- Nguyen, Theresa Chau Minh Ngoc (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Northeast, Chloe Elizabeth (Methodist Ladies College, Kew)
- Paluch, Koby (Leibler Yavneh College, Elsternwick)
- Pfeiffer, Blake Anthony (Kilvington Grammar School, Ormond)
- Phillips, Daniel James (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Pole, Emma Beth (Viewbank College, Rosanna)
- Popovic, Dana Lucia (St Columba's College, Essendon)
- Presta, Nicholas Joseph (Marcellin College, Bulleen)
- Rameshkumar, Hamritha (Marymede Catholic College, South Morang)
- Ramtoola, Irum Fatima (MacRobertson Girls High School, Melbourne)
- Rausa, Oskar Max (St Kevin's College Toorak)
- Ravanal, Juanita (Catholic Regional College Sydenham)
- Rawlings, Jack Anthony (St Kevin's College Toorak)
- Robertson, Matilda Grace (Catholic Ladies College, Eltham)
- Rodda, Kiara Bridie (Santa Maria College, Northcote)
- Roles, Blake Peter (Frankston High School - VCE Campus)
- Sacco, Isobel Rhiannon (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Saldanha, Luke (De La Salle College, Malvern)
- Salvini, Kaylah Rose (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Seward, James Allan (Dromana Secondary College)
- Siryj, Conor (Buckley Park College, Essendon)
- Tolhurst, Isabella Frances (Albert Park College)
- Tu, Austin Roy (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Uwland, Sophie May (Northcote High School)
- Vu, Dang Khanh Linh (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Waldron, Lily Anne (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Wallace, Evie Ferguson (Horsham College)
- Watson, Sienna Jade (Balwyn High School, Balwyn North)
- Wee, Hannah Netania (Highvale Secondary College, Glen Waverley)
- Williams, Lorelei (Oberon High School, Belmont)
- Wilson, Shani Anne (Rosebud Secondary College)
42 (111 total)
- Abilmona, Karam (Lyndale Secondary College, Dandenong North)
- Abraham, Lily Grace (Buckley Park College, Essendon)
- Adem, Adrian (Marymede Catholic College, South Morang)
- Aggarwal, Ricky (Melbourne High School, South Yarra)
- Akhurst, Sally Annabelle (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Alexander, Henry Madden (Geelong Grammar School, Corio)
- Allsop, Patrick John (St Kevin's College Toorak)
- Anstis, Henry Myles (Damascus College, Mount Clear)
- Antonie, William Harry (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Ashton, Tasha Jayde (Wantirna College)
- Bajraszewski, Katrina Joy (Overnewton Anglican Community College, Keilor)
- Bantleman, Mary Saviona (St Columba's College, Essendon)
- Barrow, Hayley Louise (Ballarat Grammar, Wendouree)
- Baruch, Doron Chaim (Leibler Yavneh College, Elsternwick)
- Barylka, Stephanie (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Bathgate, James Caelan (Catherine McAuley College, Bendigo)
- Blunden, Matthew Ross (Haileybury College, Keysborough)
- Boulter, Claire Ashlee (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Bowyer, Rachel Margaret (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Brophy, Alexandra Ruby Matilda (Padua College, Mornington)
- Cafari, Isabella Fortunata (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Carroll, Madeleine Traiane (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Castle, Olivia (Parkdale Secondary College, Mordialloc)
- Catallo, Jerome (Hume Central Secondary College - Town Park Campus, Broadmeadows)
- Chaaban, Jaylan Anthony (Lalor Secondary College)
- Cheng, Stephanie Xin H (Nossal High School, Berwick)
- Cheng, Victoria Hiu Kei (Balwyn High School, Balwyn North)
- Corbel, Greta Rose Leslie (St Michael's Grammar School, St Kilda)
- Crockett, Emma Anne Savige (Methodist Ladies College, Kew)
- Darby, Edward John (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus, Mernda)
- Deris, Stevan (Bacchus Marsh Grammar)
- Dey, Dipannita (Glen Waverley Secondary College)
- Dhieu, Sobur (Melton Christian College, Brookfield)
- Diamond, Harry Jack (Xavier College, Kew)
- Donoghue, Ella Charlie (Tintern Grammar, Ringwood East)
- Doolan, Alanna Kate (St Aloysius College, North Melbourne)
- Dow, Mitch Jacob (Brighton Grammar School)
- Farrar, Julian James (St Kevin's College Toorak)
- Fatone, Bianca (Mercy College, Coburg)
- Faul, Aimee Louise (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Fraser-Smith, Rebecca Ann (Methodist Ladies College, Kew)
- Fritz, Amy Georgia (St Columba's College, Essendon)
- Gleeson-Mead, Anouk Clara William (Fitzroy High School, Fitzroy North)
- Grant, Georgia Claire (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Grant, Isabella Alide (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Griffin, Henry Jack (St Leonard's College, Brighton East)
- Grindlay, Patrick Gaved John (Braemar College, Woodend)
- Hajicosta, Emily (Methodist Ladies College, Kew)
- Hanna, Valentina (Aitken College, Greenvale)
- Hatzis, Elena Zoe (Presentation College Windsor)
- Hearnes, Ellie Kathleen (Star of the Sea College, Brighton)
- Helder, Jake Davies (Trinity Grammar School, Kew)
- Henderson, Oskar (Wanganui Park Secondary College, Shepparton)
- Hinde, Matthew John (St Leonard's College, Brighton East)
- Horne, Emma (Billanook College Ltd, Mooroolbark)
- Horne, Lily (Mentone Grammar School)
- Howe, Lachlan (Mentone Grammar School)
- Huang, Jianhao Jason (Nossal High School, Berwick)
- Jacob, Halima (Braybrook College)
- Jarrett, Mitchell Francis (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Jepsen, Emma Rose (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Joyce, Arielle Zia (Wanganui Park Secondary College, Shepparton)
- Kelly, Lucinda Kate (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Kent, Kayla Hart (Frankston High School - VCE Campus)
- Krew, Alexandra (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Mackie, Grace Eliza (Gippsland Grammar - Senior, Sale)
- Mantarakis, Catherine Angela (Siena College, Camberwell)
- Mapili, Eliza Dianne Dirilo (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Mar, Emily (University High School, Parkville)
- Matina, Teresa (Lowther Hall Anglican Grammar School, Essendon)
- McGuckian, Gabrielle Ellen (Marian College Ararat)
- Metsikas, Elisa (Mentone Girls' Secondary College)
- Miller, Amy Jazryn (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Moore, Caylie Ellen (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Moruzi, Katherine Grace (Doncaster Secondary College)
- Murphy, Ruby Elizabeth (Star of the Sea College, Brighton)
- Nethersole, Ellie (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Nicolao, Ella Lucia (Lauriston Girls School, Armadale)
- Nugara, Bridie Eliza (Star of the Sea College, Brighton)
- O'Brien, Jonah Alexander (Belgrave Heights Christian School)
- Or, Jeffrey (Nossal High School, Berwick)
- Owen, Bryce Ben (Mallacoota P-12 College)
- Panchbhavi, Taroun (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Perlen, Imogene Lily (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Petsios, Aaron John (Brunswick Secondary College)
- Piers, Ahalya Renee (Box Hill High School)
- Pringle, Hayley Emma (Parkdale Secondary College, Mordialloc)
- Quintero Serrano, Catalina (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Rio, Ruby (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Sakarintr, Metta (Seymour College)
- Schachna, Michal (Beth Rivkah Ladies College, St Kilda East)
- Siapantas, Mia Karla Ellen (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Smith, Daniel Ryan (Maribyrnong Secondary College)
- Spencely, Lucy Alexandra (Girton Grammar School, Bendigo)
- Stewart, Sophie May (Firbank Grammar School, Brighton)
- Strickland, Phaedra Aroha (Frankston High School - VCE Campus)
- Talarico, Luke Anthony (Kolbe Catholic College, Greenvale)
- Tasominos, Gabriel (Footscray City College)
- Taua'A, Noel-Meaalofa (Dandenong High School)
- Tesoriero, Sophia Rose (Star of the Sea College, Brighton)
- Tino, Katelyn (Catholic Ladies College, Eltham)
- Tran, Cindy Tra My (Lalor Secondary College)
- Tsiaples, Eden Athina (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Tucker, Natasha (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Vats, Ashwini (Mount Waverley Secondary College)
- Watson, Matthew John (St Bede's College, Mentone)
- West, Emilie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Whitehead, Alana Alexandra (Kew High School, Kew East)
- Whitfort, James Thomas (Emmanuel College, Altona North)
- Wilson, Stephanie Kate (Mount Waverley Secondary College)
- Wong, Shue Wei (Huntingtower School, Mount Waverley)
41 (141 total)
- Abdoh, Abdelqader (Gladstone Park Secondary College)
- Allan, Seamus Patrick (Catherine McAuley College, Bendigo)
- Andritsos, Vicki Theodora (Avila College, Mount Waverley)
- Annetta, Amber (Carey Baptist Grammar School, Kew)
- Arena, Lisa Jade (Santa Maria College, Northcote)
- Arhondis, Tyana (Avila College, Mount Waverley)
- Aridas, Alexander (Mentone Grammar School)
- Armstrong, Emily (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Arshad, Abeer (Lakeview Senior College, Caroline Springs)
- Babic, Sarah (Catholic Regional College Sydenham)
- Bayindir, Jenna Suzan (Rosehill Secondary College, Niddrie)
- Bie, Su (Melbourne High School, South Yarra)
- Bird, Cooper Andrew (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Bligh, Tiffany Louise (Emerald Secondary College)
- Bou, Aericka (Point Cook Senior Secondary College)
- Braden, Amber Rose (Glenvale School, Broadmeadows)
- Brydson, Amelia Rose (Sunbury Downs Secondary College)
- Caffry, Lucy (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Callis, Nicola Marie (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Calvert, Oscar Alexander (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Cambridge, Georgina Lea (Clonard College, Herne Hill)
- Caruana, Amber Jade (Mount Clear College)
- Catanese, Antoinette Tomasina (Clonard College, Herne Hill)
- Chatziopoulos, Paul (St Bernard's College, Essendon)
- Chryssanthakopoulos, Daphne (Strathmore Secondary College)
- Cocks, Cassandra Elise (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Condie, Eleanor Frances (Sacred Heart College Geelong, Newtown)
- Cooke, Billy Thomas (De La Salle College, Malvern)
- Crowe, Nathalia Shae (Bayview College, Portland)
- Curtain, Benjamin John (Trinity Grammar School, Kew)
- Da Silva, Stephanie Marisa (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Davies, Alyssa Ruby (Shelford Girls' Grammar, Caulfield)
- Davis, Liam Joe (The Grange P-12 College, Hoppers Crossing)
- Dench, Mia (Donvale Christian College)
- Di Camillo, Gabriella Elise (Siena College, Camberwell)
- Diamond, Kerri-Lee (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Dixon, Poppy Lucia (Toorak College, Mount Eliza)
- Dodgshun-Lindsay, Jesse Anne (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Dy, Patricia Airrele (St Peter's College, Cranbourne)
- Edgley, Stephanie Alana (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Elliott, Alexandra Grace (St Columba's College, Essendon)
- Fabiani, Chelsea Loren (Lakeview Senior College, Caroline Springs)
- Feneziani, Julia Louise (Santa Maria College, Northcote)
- Fenton, Alana Mai (Warrandyte High School)
- Feuereisen, Nathanael Sefeti Rigamoto (Gladstone Park Secondary College)
- Foreman, Madeline Isabelle (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Gardner, Chloe Maree (Trinity College Colac)
- Gerraty, Kate Jacquelyn (Koonung Secondary College, Mont Albert North)
- Gianakopoulos, Taylah (Korowa Anglican Girls' School, Glen Iris)
- Gilbert, Emma Kaitlyn (Mount Waverley Secondary College)
- Giri, Anagha (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Goss, Elena Bernadette (Avila College, Mount Waverley)
- Grech, Richard Charles (The Grange P-12 College, Hoppers Crossing)
- Griffiths, Micaela Jean (Gladstone Park Secondary College)
- Hales, Cian-Lily Miriam (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Hammoud, Hannah (Northcote High School)
- Hardiman, Mikaela Anne (St Thomas Aquinas College, Tynong)
- Harrington, Sienna Isabella (Ivanhoe Grammar School)
- Hayes, Sandon James (St Leonard's College, Brighton East)
- Hayes, Simon Adrian (Haileybury College, Keysborough)
- Hewitt, Olivia Monique (Saint Ignatius College Geelong, Drysdale)
- Hoang, Kevin (Braybrook College)
- Hondrakis, Ellie Eleftheria (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Hopkin, Catherine Jane (Kardinia International College, Bell Post Hill)
- Howes, Jayson Garry (Belgrave Heights Christian School)
- Husidic, Haris (Lakeview Senior College, Caroline Springs)
- Inturi, Sri Vaishnavi (MacRobertson Girls High School, Melbourne)
- Jaensch, Luke Thomas (St Kevin's College Toorak)
- Joseland, Lucy May (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Kilburn, Lisa Marie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Kleiman, Joel Leslie (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Lam, Aaron De Long (Melbourne High School, South Yarra)
- Le, Nathan Trung Nghia (Balwyn High School, Balwyn North)
- Le, Quan Minh (Brunswick Secondary College)
- Leone, Alexandra Marie (Siena College, Camberwell)
- Leung, Rachael (Glen Waverley Secondary College)
- Lewis, Elizabeth Mary (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Lewon, Hannah Elise (Bendigo Senior Secondary College)
- Lidgerwood, Molly Elizabeth (Presentation College Windsor)
- Loke, Sarah Wah Mei (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Macdonald, Ella Frances (Firbank Grammar School, Brighton)
- Mallia, Georgia Olivia (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Mapa, Ashika (Camberwell Anglican Girls Grammar School, Canterbury)
- Marangoni, Claudia (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Marotta, Isabella Marie (Avila College, Mount Waverley)
- Mazumder, Adity (Nossal High School, Berwick)
- McCulloch, Matthew Ian (Horsham College)
- McKenzie, Ewan Russell (St Helena Secondary College, Eltham)
- McKenzie, Teresa Kate (Star of the Sea College, Brighton)
- McKinley, Amy Jade (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Meade, Stephanie Grace (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Mercuri, Sam Frederick (St Kevin's College Toorak)
- Monaghan, Ella Kathleen (Presentation College Windsor)
- Mortell, Sean Thomas (Viewbank College, Rosanna)
- Moss, Emerson Claire (St Leonard's College, Brighton East)
- Muller, Abbey Grace (Wodonga Senior Secondary College)
- Muller, Maddison Kate (Our Lady of Sacred Heart College, Bentleigh)
- Nguyen, Viet Long (Braybrook College)
- Nicholls, Hannah Rose (Catholic College Sale)
- Ousman, Shehelah Aarthi (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Panagiotopoulos, Katherine (Mount Waverley Secondary College)
- Peres, Melanie Rebecca (Nossal High School, Berwick)
- Perry, Alannah (Notre Dame College, Shepparton)
- Plant, Benjamin Shane (Point Cook Senior Secondary College)
- Purcell, Liam Mackenzie (Parkdale Secondary College, Mordialloc)
- Ransom, Natalie Allara Leah (Bentleigh Secondary College, Bentleigh East)
- Rao, Sankalpa (Nossal High School, Berwick)
- Regi, Aksa (Maranatha Christian School, Endeavour Hills)
- Richardson, Jenna Louise (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Roberts, Eden Beatrice (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Rodwell, Caitlin Olivia (Catholic College Sale)
- Rosa, Zac (Haileybury College, Keysborough)
- Roy, Sneha (Brentwood Secondary College, Glen Waverley)
- Salerni, Gianna Erin (Frankston High School - VCE Campus)
- Satchwell, Chloe Ann (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Senanayake, Oshini Natasha (Genazzano F.C.J. College, Kew)
- Senior, Victoria Amy (Firbank Grammar School, Brighton)
- Simmonds, Sophie Maree (Damascus College, Mount Clear)
- Skeggs, Kelsey Rose (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus, Clyde North)
- Spalding, Niamh Carol (Padua College, Mornington)
- Speakman-Rush, William Roger (Eltham High School)
- Staindl, Austin (Wesley College, Melbourne)
- Stanley, Isabelle Grace Stevens (Gippsland Grammar - Senior, Sale)
- Steen, Senna Lorraine (MacRobertson Girls High School, Melbourne)
- Tan, David Shenliang (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Thirunavukarasu, Thalia (Catherine McAuley College, Bendigo)
- Thomas, William Patrick (St Kevin's College Toorak)
- Thurston, Olivia May Therese (Avila College, Mount Waverley)
- Tompa Pinter, Almos Mate (Princes Hill Secondary College)
- Toms, Demi Lee (St Joseph's College - Mildura)
- Vaughan, Connor Francis (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Verkh, Bianca (Beth Rivkah Ladies College, St Kilda East)
- Waller, Darcy Craig (St Patrick's College, Ballarat)
- Walton, Katerina Kaplanis (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Wang, Jade Charlie (Northcote High School)
- White, Cassidy Louise (Damascus College, Mount Clear)
- Wilkinson, Cheyne Cherylee (Buckley Park College, Essendon)
- Williams, Chloe (Toorak College, Mount Eliza)
- Winneke, Madeline Kate Dixon (Methodist Ladies College, Kew)
- Yates, Annabel (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Zhang, Jiawen (Mentone Girls' Secondary College)
40 (181 total)
- Adams, Ross (Maribyrnong Secondary College)
- Aguirre, Britney Evelyn (St Francis Xavier College, Beaconsfield)
- Al-Ashkar, Sonya (Lyndale Secondary College, Dandenong North)
- Alexopoulos, Nicholas Albert (St Bede's College, Mentone)
- Anastasiou, Katerina Anthea (Mentone Girls' Grammar School)
- Andersen, Ella Jade (Frankston High School - VCE Campus)
- Answerth, Serena Louise (Lavalla Catholic College, Traralgon)
- Armitage, Bridget Charlotte (St Leonard's College, Brighton East)
- Asad, Nurain (Box Hill Senior Secondary College, Mont Albert North)
- Atkinson, Georgia (Our Lady of Mercy College, Heidelberg)
- Bellanage, Sakya Binithi (Glen Waverley Secondary College)
- Benito, Brianna Alysia (Ave Maria College, Aberfeldie)
- Benkhauser, Heidi Yun (St Aloysius College, North Melbourne)
- Betts, Phoebe Joy (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Beyer, Keeley Michelle (Luther College, Croydon Hills)
- Bianco, Kara Michela (Balwyn High School, Balwyn North)
- Blackwell, Erin Kate (Luther College, Croydon Hills)
- Blanch, Joel Rhys (Sacred Heart College Kyneton)
- Bradica, Georgia Annabelle (Loreto Mandeville Hall, Toorak)
- Bradley, Emma Jane (Ivanhoe Grammar School)
- Brancato, Kamaria Tiana (Marymede Catholic College, South Morang)
- Brighton-Knight, Indigo (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Broderick, Jessica Courtney (Siena College, Camberwell)
- Brooks, Samuel John Standish (Christian Brothers' College St Kilda, St Kilda East)
- Brown, Jenny (Wesley College, Melbourne)
- Brunning-Halsall, Lucas Shelton (Northcote High School)
- Buddhasiri, Methma Hansith (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus, Clyde North)
- Buthgamuwa, Isini Senara (Sacred Heart Girls' College Oakleigh, Hughesdale)
- Byrne, Alexandra Sebo (Mentone Girls' Secondary College)
- Cachia, Ella Juliet (Wesley College, Melbourne)
- Cahill, Katherine Mary (Wanganui Park Secondary College, Shepparton)
- Camilleri, Anthony (Salesian College Sunbury)
- Cazanis, Alyxandra (Ruyton Girls' School, Kew)
- Chand, James William Sunil (Brighton Grammar School)
- Chen, Nicole Mei Hsin (Glen Waverley Secondary College)
- Choong, Keziah Kurnia (Auburn High School, Hawthorn East)
- Clarkson, Hannah Jennifer (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus, Mernda)
- Colantuono, Kiara Ellen (Damascus College, Mount Clear)
- Cornford, Madison Rose (Roxburgh College, Roxburgh Park)
- Cowley, Kate (Werribee Secondary College)
- Cox, Amy Lee (Flinders Christian Community College - Carrum Downs Campus)
- Currie, Madeleine Louise Dallin (Siena College, Camberwell)
- D'Orazio, Nicholas Santos (Haileybury College, Keysborough)
- Danyluk, Tatiana Matija (Rowville Secondary College)
- Davis, Piper Jane (Warrandyte High School)
- Day, Matilda Grace (Sacred Heart College Geelong, Newtown)
- De Bohun, Isabella (Wesley College, Melbourne)
- Dempsey, Ayla Marlies (Emerald Secondary College)
- Dixon, Elizabeth Kathleen (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- Dong, Vicki (Balwyn High School, Balwyn North)
- Droop, Celeste Amy (Goulburn Valley Grammar School, Shepparton)
- Duffy, Maysen Anne (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus, St Kilda East)
- Duke, Lachlan Sunny (Ivanhoe Grammar School)
- Durnic, Aleksandra (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Ellis, Thomas James (Nossal High School, Berwick)
- Esgin, Damla (Ilim College, Broadmeadows)
- Eyles, Zoe Francesca (Elwood College)
- Fereday, Ashlee May (Catholic Ladies College, Eltham)
- Findlay, Mitchell Shordon (St Patrick's College, Ballarat)
- Fitzgerald, Jack Edward (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Fitzmaurice, Conor Declan (Aquinas College, Ringwood)
- Flores, Jennifer Marie (Glen Waverley Secondary College)
- Foster, Aimee Brianna (Mount Waverley Secondary College)
- Fyson, Mia Elizabeth (Lauriston Girls School, Armadale)
- Garrett, Laeticia Marianne (Huntingtower School, Mount Waverley)
- George, Kaitlyn Maree (St Augustine's College, Kyabram)
- Gerencser, Ella Rose (Emerald Secondary College)
- Ghoebriel, Monica (St Peter's College, Cranbourne)
- Gibson, Lucinda Watt (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Gleeson, Jack Walter (St Kevin's College Toorak)
- Gonnella, Jason (St Monica's College, Epping)
- Hamon, Marie Michele (McKinnon Secondary College)
- Hayward, Charlotte Elizabeth (St Leonard's College, Brighton East)
- Henderson, Kasinda Anne (Peninsula Grammar, Mount Eliza)
- Hougham, Lucy Sarah (Mentone Girls' Grammar School)
- Howell, Hamish (Xavier College, Kew)
- Hui, Carson (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Iape, Joanne Catherine (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Isgro, Tiffany (Cranbourne Secondary College)
- Johnson, Nadia Anusha (Kilbreda College, Mentone)
- Kaler, Rajdeep Singh (Casey Grammar School, Cranbourne)
- Kara, Mustafa Koray (Eltham College, Research)
- Kennedy, Darcey Annabel (Aquinas College, Ringwood)
- Kerridge, Tyler James (Yarra Hills Secondary College (Mooroolbark Campus))
- Khan, Rumsha Wajahat (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- King, Jemima Caprice (Glenvale School, Broadmeadows)
- Klose, Ella Charlotte (Brighton Secondary College, Brighton East)
- Landau, Talia (Beth Rivkah Ladies College, St Kilda East)
- Lay, Denny Fatima (Melbourne High School, South Yarra)
- Leiva Acuna, Sarah (Waverley Christian College, Wantirna South)
- Lia, Paige (Notre Dame College, Shepparton)
- Liang, Jianluo (Glen Waverley Secondary College)
- Litherland, Joshua Joseph (Emmanuel College, Altona North)
- Liu, Martin (Glen Waverley Secondary College)
- Lu, Eric Yun Sheng (Caulfield Grammar School, Wheelers Hill)
- Lucarelli, Chelsea Emma (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Lyneham, Sarah (St Columba's College, Essendon)
- Mahee, Nashin Tastinam (Darul Ulum College of Victoria, Fawkner)
- Mann, Jeremy Eden (St Bede's College, Mentone)
- Marinelli, Alana Jade (Star of the Sea College, Brighton)
- Markesic, Shae Ashleigh (Alexandra Secondary College)
- Marshall, Olivia Anne (Sacre Coeur, Glen Iris)
- McCracken, Laura Hope (Waverley Christian College, Wantirna South)
- McIlroy, Will James (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- McKersie, Ella Grace (Emmaus College, Vermont South)
- McNamara, Molly Loughnan (Methodist Ladies College, Kew)
- McPeake, Alannah Marie (Mater Christi College, Belgrave)
- Melville, Sophie Marie (Lauriston Girls School, Armadale)
- Mercer, Ellorie (St Helena Secondary College, Eltham)
- Merrifield, Dominic Luke (St Bede's College, Mentone)
- Micalessi, Luca (St Leonard's College, Brighton East)
- Mocibob, Vanessa (Penola Catholic College, Broadmeadows)
- Musura, Kristofer Ivan (Westbourne Grammar School - Hoppers Crossing Campus, Truganina)
- Naidoo, Vinaya (Balwyn High School, Balwyn North)
- Nailer, Patrick James (Aquinas College, Ringwood)
- Ng, Keona (MacRobertson Girls High School, Melbourne)
- Nguyen, Anh Phuong (Northcote High School)
- Nguyen, Katrina (Glen Waverley Secondary College)
- Nicholls, Meg Noel (Wanganui Park Secondary College, Shepparton)
- Nix, Jemmah Claire (Hoppers Crossing Secondary College)
- Nolan, Jacob Francis (St Patrick's College, Ballarat)
- Ntais, Deborah Elizabeth (Our Lady of Sion College, Box Hill)
- O'Donnell, Skye Tayla (Thornbury High School)
- Owen, Alexandra Heather (Presbyterian Ladies' College, Burwood)
- Palma, Annique Grace (Wesley College - Glen Waverley Campus)
- Paragahatota Liyanage, Thisara (Gladstone Park Secondary College)
- Parmanand, Ari Ram (Albert Park College)
- Pashakis, Emily (Buckley Park College, Essendon)
- Patience, Hannah Katherine (Strathcona Baptist Girls Grammar School, Canterbury)
- Perry, Matthew John (Berwick Secondary College)
- Pisano, Emilia (St Columba's College, Essendon)
- Pollard, Emily (Santa Maria College, Northcote)
- Popal, Sadaf (Lyndale Secondary College, Dandenong North)
- Porter, Taliyah Ashlee (Haileybury Girls College, Keysborough)
- Pun, Alycia (Box Hill High School)
- Ramanan, Sneha (Mentone Girls' Grammar School)
- Rennie, Madeline Jayne (Yarra Valley Grammar School, Ringwood)
- Robson, Matilda (Trinity Grammar School, Kew)
- Rodriguez-Terreni, Camila (Mentone Girls' Secondary College)
- Saad, Ramzi Yoachim (Ivanhoe Grammar School)
- Saba, Cassandra (Cranbourne East Secondary College)
- Samarawickrama, Sashka Kumari (Methodist Ladies College, Kew)
- Samel, Dishita (Glen Waverley Secondary College)
- San Jose, Adrienne (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Scalzo, Monique Kiara (Beaconhills College - Berwick)
- Schavoni, Isabelle Anne (Billanook College Ltd, Mooroolbark)
- Schwab, Jemima Annie (Sacre Coeur, Glen Iris)
- Seo, Eunhoo (MacRobertson Girls High School, Melbourne)
- Seymour, Julia Elizabeth (Maribyrnong Secondary College)
- Sibley, Elise Heather (Oxley Christian College, Chirnside Park)
- Singh, Bivekjeet (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Sirgiannis, Thomas (Oberon High School, Belmont)
- Smiglewska, Jennifer Linda (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Spiby, Emma Mary (Loyola College, Watsonia)
- Staropoli, Alyssa (Mount St Joseph Girls' College, Altona)
- Stephanou, Elaina (Mentone Girls' Secondary College)
- Susak, Daniela (Dandenong High School)
- Taliadoros, Cleo (Firbank Grammar School, Brighton)
- Tasios, Natasha (Siena College, Camberwell)
- Thai, Sandy (Killester College, Springvale)
- Thirunavukkarasu, Divyanjali (MacRobertson Girls High School, Melbourne)
- Thomas, Shaun Mathew (Suzanne Cory High School, Werribee)
- Tierney, Renee Jacquelyn (Strathmore Secondary College)
- Tolliday, Andrew Lachlan (Notre Dame College, Shepparton)
- Tomasovic, Maya Ljubica (Fairhills High School, Knoxfield)
- Torrance, Nicholas Andrew (Trinity Grammar School, Kew)
- Trajer, Sophie Claire (Our Lady of Sacred Heart College, Bentleigh)
- Tran, Joey (Wellington Secondary College, Mulgrave)
- Tran, Nicholas (Camberwell Grammar School, Canterbury)
- Turton, Lucy Alice (Melbourne Girls' College, Richmond)
- Tyler, Zachary John (Padua College, Mornington)
- Ulku, Aleyna Nur (Aitken College, Greenvale)
- Uren, Kate Georgia (Penleigh and Essendon Grammar School, Keilor East)
- Ventham, Lucy Alana (Belgrave Heights Christian School)
- Voulgaris, Anthony (Marcellin College, Bulleen)
- Vu, Xuan Tu (Gleneagles Secondary College, Endeavour Hills)
- Warwick-Smith, Natasha Louise (Canterbury Girls Secondary College)
- White, Sophie Grace (Mentone Girls' Secondary College)
- Whitehead, Meg Rose (Santa Maria College, Northcote)
- Wong, Elizabeth Shu Mei (East Doncaster Secondary College, Doncaster East)
- Zoch, Caitlin Olivia (Ivanhoe Grammar School)